SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

Firmanız veya markanızın ihtiyacı olan her şeye tek bir yerden, doğru şekilde ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Hemen Yapmaya Başlayalım!


SPADES LAB

ARAŞTIRMA
100%


TASARIM
100%
GELİŞTİRME
100%

TANITIM
100%

ARAŞTIRMA

Firmanız veya markanız için gerekli ihtiyaçlar doğrultusunda, rakip analizlerini de yaparak planlamayı çıkarmak. Sonrasında bu planlama ile hareket ederek gerekli diğer işlemleri yapmak.

TASARIM

Yapılan araştırmalar doğrultusunda, verdiğiniz karar ve aldığımız plana göre gerekli tasarım çalışmalarını yapmak. Bunları baskılı ve dijital ortamlara hazır hale getirmek.

GELİŞTİRME

Yapılan araştırma ve tasarım çalışmalarının akabinde firmanız veya markanız için gerekli olacak piyasa analizleri doğrultusunda dijital yada basılı mecra ortamlarında gerekli çalışmaları yaparak, sizin için en iyisi hazır hale getirmek.

PAZARLAMA

Bütün yapılan işlemlerden sonra firmanızın veya markanızın tanıtımını yapmak için, sosyal medya ve diğer dijital ortamlarda tanıtımları yapmak ve kimliğiniz doğrultusunda sizi en iyi şekilde ifade etmek.

Nasıl çalışıyoruz?

1Bir çok ajansın yaptığı eksiklikleri görerek, firma yada markanızı belirli bir ofis içerisinde değil. Sizin yanınızda, sizin gibi, çalışanlarınız gibi, müşterileriniz gibi yorumlayarak daha doğru ve daha hızlı sonuçlar alabilmeniz için çalışıyoruz.


2Sadece istenilenleri yapmak ve bundan kazanç sağlamak yerine, piyasa ve rakip analizi yaparak, firma veya markanızın kişiliğini çıkararak olmanız gereken yere gelmenizi sağlamak için öncelikle araştırmalar yapıyoruz.


3Yapılacak ve yapılan bütün çalışmalarda 7/24 ulaşabileceğiniz şekilde hizmet vererek sadece çalıştığınız bir ajans değil, firmanız veya markanız için gerçek bir dost, gerçek bir arkadaş oluyoruz. Bizim için değerlisiniz.